Genel

WhatsApp Web Nasıl kullanılır?

WhatsApp Web Nasıl kullanılır?

Son yılların en çok indirilen ve en çok kullanılan programlarının başında gelen WhatsApp uygulaması hakkında bilinmeyen birçok özellik kullanıcıların merakını çekmeye başladı. Özellikle anlı mesajlaşmada ve son yıllarda internet üzerinden telefon görüşmelerinde kullanılan WhatsApp’ın dünya üzerinde 1 milyardan çok kullanıcısının bulunması aslında ne kadar önemli bir uygulama olduğunu bir kez daha gözler önüne seriyor.

Bugün siz değerli okurlarımız için WhatsApp hakkında bilmeniz gereken 4 tane önemli ip ucu hakkında bilgi vereceğiz.  WhatsApp hakkında bilmeniz gereken ve işinize yarayacak olan uygulamaların web WhatsApp uygulaması ile başlayalım. Cep telefon uygulamalarından çıkan WhatsApp artık bilgisayarlarda da kullanılmaya başladı. BU sayede özellikle WhatsApp’ın web uygulaması en çok merak edilen uygulamaların başında gelmeye başladı. Bilgisayarınızdan WhatsApp Web’e girerek aynı ağdan bağlanmanız gerekmektedir. Girdiğiniz zaman telefonunuzun ayarlarında QPR kodunu taratarak WhatsApp’a bilgisayarınızın üzerinden erişme şansınız vardır. Ancak WhatsApp bu sisteme giriş yaparken sizlere Mozilla ve Google Crome’un tarayıcılarını önermektedir. Diğer tarayıcılardan giriş yapmanız durumunda WhatsApp’ın bazı özellikleri kullanmanız mümkün gözükmüyor. Özellikle fotoğraf ve video yollayacakken WhatsApp’ın Safari ve Opera gibi tarayıcılardan kullanılması durumunda bu özellikleri kullanamayacaklarını bilmenizde fayda var.

Ayrıca iş yerinizde cep telefonu ile ilgilenmede problem yaşayacak olan kişilerin mutlaka indirmesi gereken WhatsApp Web son zamanların en çok tercih edilen uygulaması olarak dikkat çekiyor.

 

ETİKETLER:  WhatsApp Web , WhatsApp Web nasıl kullanılır , WhatsApp Web ücretsiz mi ? WhatsApp Web hakkında , WhatsApp Web güncel , WhatsApp Web indir , WhatsApp Web Apk , WhatsApp Web sorunu , WhatsApp Web nereden indirilir.