Genel

WhatsApp hakkında bilinmeyenler

WhatsApp hakkında bilinmeyenler

Son zamanlarda SMS uygulamasının lider konumunda kendisine yer bulan WhatsApp’ın bilinmeyen birçok özelliği müşterilerin dikkatini çekmeyi başardı. Özellikle son yıllarda gelişen teknolojik aletlerin giderek artmasından dolayı WhatsApp’da birçok özellik teknoloji ile beraber hayatımıza girmeye başladı.

Bugün sizler için burada WhatsApp’ın bilmediğiniz özellikleri hakkında önemli ip uçları vereceğiz. İlk olarak WhatsApp üzerinden mesajlaştığınız bir kişi veya gurubun yazışmalarından rahatsız olduğunuz zaman WhatsApp size son derece önemli bir özellik sunuyor. Günlük hayatınızda konuşmanız gereken veya takip etmeniz gereken işlerin bulunduğunu düşündüğümüz zaman devamı telefonunuzun WhatsApp sesi ile çalması can sıkıcı bir durum olabilir. İşte bu konuda WhatsApp müşterilerini düşünerek önemli bir özellik uygulamanın içerisine koydu. WhatsApp’ta mesaj gelmesini istediğiniz ancak zırt pırt sesini duymak istemediğiniz kişilerin mesajlarını sessize almak çok kolay.

Apple marka telefonlarda ve Android marka telefonlarda son derece basit olan bu yöntem için yapmanız gereken sessize almak istediğiniz konuşmanın üzerine giderek oraya kısa süreli basılı tutmka ve yukarda çıkan sessiz işaretine tıklayarak artık istemediğiniz bu mesajların sesini duymayacaksınız. Ancak bu konuşmasını sessize aldığını kişinin mesajları gelmeyecek anlamına gelmiyor. Sessize aldığınız kişinin mesajlarını istediğiniz zaman girip okuma fırsatınız bulunuyor sadece istenmeyen mesaj seslerinden uzak kalmış olacaksınız. WhatsApp’ın bu uygulamasını yaparken uygulama sizlere sınırlama getirmemiş , istediğiniz sayıda konuşmanın sesini bu sayede sessize almış olabilirsiniz.

ETİKETLER : WhatsApp ,  WhatsApp konuşma , WhatsApp uygulama , WhatsApp sessiz , WhatsApp konuşma sessize alma , WhatsApp grup kurma , WhatsApp merak edilenler,  WhatsApp gizli özellikleri.