İnceleme Video

Google’ın Yeni Tableti: Pixel C İncelemesi

Google’dan yepyeni bir amiral gemisi : Pixel C. Android 6.0 desteği ile gelecek olan tablet Pixel C, özellikleri ve klavye desteği ile bizlere oldukça stabil ve hızlı bir Android deneyimi sunmaya geliyor.

pixelcincelemesi

Tabletin ekranı 10.2 inç ve 2560×1800 çözünürlüğünde. Böyle kaliteli ekranda bizlere maximum seviyede oyun deneyimi yaşatmayı planlayan Google, Pixel C’de Nvidia mimarili Tegra X1 çipsetine sahip. Bu özelliklere sahip bir çipset bizlere şuana kadar çıkmış tüm Android oyunları en yüksek seviyede takılmadan oynamamızı sağlayacak.

pixelcfiyati

3 GB ram ile gelen Pixel C tablet 32 GB ve 64 GB depolama alanına sahip olarak iki model şeklinde piyasaya çıkacak. Sade bir tasarıma sahip olan bu tabletin rengi ise aliminyum kaplamalı gümüş.

Arka kamerası 8 MP olan Pixel C, f/2.4 lens ile oldukça kaliteli fotoğraflar çekebiliyor. Ön kamerası ise 2 MP. Ayrıca Type-C usb girişine sahip bu tabletin özel olarak da bir klavyesi var. Tüm bu güzel taraflarının yanında sim ve sd-card girişlerinin olmaması da dezavantaj olarak sayılabilir.

pixelcnezamancikiyor

Pixel C’nin fiyatları ise şu şekilde:

32 GB modelinin fiyatı 500 $

64 GB modeli 600 $

Harici olarak satılan klavyesi ise 150 $