Karışık

İnternetten sitesinden para kazanmak

İnternetten sitesinden para kazanmak

İnternet sitesinden para kazanmak ne kadar kolay gözükse bile içerisi öyle değildir. İnternet sitesinden para kazanmanın 4 yolu vardır.

1 – Reklam Alarak

Sitenize çeşitli firmalardan veya şahıslardan reklam alarak para kazanabilirsiniz. Bunların en popüleri AdSense isimli platformdur. Her ne kadar kolay gözükse de öyle 1 günlük siteye reklam vereni görmedim. Normal yollar haricinde koysa bile 1 günlük siteden ne kazanabilir ki?

2 – Tanıtım Yazısı Satarak

Sitenizden başka siteyi tanıtarak para kazanabilirsiniz. Bu yol genel olarak yaşlanmış ve sitesi iyi yerlere gelmiş olan kişilerden veya kurumlardan alınır. Yani 1 günlük sitenizden satma hayalleri kurmamalısınız.

3 – Link Satarak

Siteniz iyi yerlere geldiği zaman sitenizden link almak isteyenler olacaktır. Bu verilecek link diğer siteleri yükseltecektir. Bundan dolayı gelişmiş bir sitede link çıkmak daha mantıklıdır. Sitenizde bir yere link koyarak bunun satışını yaparak para kazanmanız mümkündür.

4 – Sitenizi Satarak Para Kazanabilirsiniz

Emek verdiğiniz makale yazdığınız veya makale yazdırdığınız, seo yaptırdığınız sitenizi satarak cebinize sitenize göre büyük ücretler cebinize girebilir.