Android Haberleri Android Oyun Android Uygulama

GOOGLE VR CİHAZI HAKKINDA HABERLER GELMEYE DEVAM EDİYOR

GOOGLE VR CİHAZI HAKKINDA HABERLER GELMEYE DEVAM EDİYOR

VR piyasasının rekabetini hızla arttıracak cihaz olan Daydream VR, oldukça önemli iddialar üzerine geliyor…

Google, I/O 2016 etkinliğinde yeni sunulacak olan cihazını tanıtmış, sanal gerçeklik adına yeni adımların atılacağı bilgisi verilmişti. Etkinlikte çıkış tarihi gibi oldukça önemli bilgileri vermekten kaçınan Google, yalnızca cihaz özelliklerini dile getirmeyi tercih etmişti. Bu süreçte de yeni cihazı olacak olan Daydream VR için tanıtım videoları yayımlayan Google, cihazının çıkış tarihinin de internete sızılmasına engel olamadı.

Çeşitli haberlere göre de Google, belli başlı şirketler aracılığı ile cihazın resmi lansmanını yapacağını da belirtmiş durum da. Lansman raporunda Samsung, Lg ve Xiaomi gibi şirketlerin adı geçiyor.

Google’ın yeni cihazı olan Daydream VR içerisinde Hulu, NBA, HBO, MLB gibi oyunların oynanabilme durumu belirtilmiş durumda. Ayrıca cihaz içerisinde film izleme gibi deneyimlerin de kendisini belli ettiğini söylemek mümkün.

Son olarak da DaydramVR  cihazının fiyatı konusunda sunulan bilgileri sizler ile paylaşalım. Herhangi ayrıntı bir haber yer almasa da Google’ın bu cihazı, piyasa da yer alan diğer VR cihazlarından fiyat olarak çok daha aşağı da yer alacak. Cihazın sunulacağı tarih konusu ise herhangi bir netlik kazanmasa da, ilerleyen zamanlarda da bu durumun reaksiyon göstereceğini ve açıklanacağını belirtmek mümkün. Bu haberin kaynağı olarak da Ubergizmo sitesini sizler adına vermek durumundayız.