Diğer İnceleme

Fifa 17 Demo Sürümü İçin Geri Sayımlar Başladı

Oyun dünyası denilince akla gelen en önemli isimler arasında yer alan FİFA’nın en son oyunu olan FİFA 17 için Demo sürümü geri sayımları başladı…

Bilindiği üzere FİFA 17 içerisinde yer alan grafik motoru yenilenmiş olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyordu. Frosbite engine isimli olan yeni grafik motoru, seri adına damga yaratacak olan hareketlerden bir tanesi olmak ile birlikte, PES adına da zorlayıcı bir durum oluyor.

Grafik konusunda oldukça iddialı duran oyunun nasıl oynanışa sahip olduğu konusunda ise henüz kimsenin bir fikri yer almasa da, demo sürüm sayesinde bu bilinmezlik de aydınlanacak. Nihayet sonunda FİFA 17 adına demo sürüm oyuncular ile buluşacak ve tarih de zaten kesinleşmiş bulunmakta. GameReactor sitesi tarafından kesinleşen bu tarih,FİFA 17 yapımcısı olan Gareth Reeder’in açıklamasını referans edinmiş durum da. 13 Eylül 2016 günü beklenen demo sürümü ile buluşması beklenen oyuncular, son derece heyecanlı bir bekleyiş içerisinde geri sayıma başladılar.

FİFA 17’nin demo sürümü her türlü platform adına denenmeye sunulacak. PS3, PS4, Xbox 360, PC ve Xbox One da yerini alması beklenen oyunun demo sürümünü, gerekli platforma veya platformlara sahip olan bireyler deneyebilecek.

Oyunun haberleri arasında yer alan diğer önemli detaylardan bir tanesi de, demo içerisinde 11 farklı takımın denenmeye sunulması yerini almaktadır. Oldukça önemli takımların demo içerisinde sizler adına sunulması da son derece önemli bir husus olarak karşımıza çıkmaktadır. Böylelikle en iyi oyuncuların nasıl güçlere sahip olduklarını da öğrenebileceğiz. 11 takım sırası ile Real Madrid, Manchester United, Chelsea, Olympique Lyonnais, Paris Saint Germain, Seattle Sounders, Tigres UANL, FC Bayern Monaco, Gamba Osaka, İnter ve Juventus olmaktadır.