Android Haberleri

DÖRT KAMERALI TELEFON: LG V20

DÖRT KAMERALI TELEFON: LG V20

Tanıtım gününe az bir vakit kala, teknoloji seveler de merak uyandıran LG V20’nin tasarım detayları ortaya çıktı.

Petra.com alışveriş sitesinde amiral gemisi için kılıf satışları başladı. Bunun yanında site kılıf satışı adına koymuş oldukları görselleri, telefonun görselleri ile de süsledi. Tasarım detaylarının kaynağı olarak yer alan bu alışveriş sitesi, 6 Eylül de tanıtımı yapılacak olan cihaz hakkında bilgileri erkenden yayımlayan isim oldu.

Tasarım detaylarına geçecek olursak, iki adet ekrana sahip olarak gelecek olan cihazın ana ekran boyutu da 5.5 ya da 5.7 inç olarak yer almaktadır. Bu ana ekranın yanında ya da üst tarafında da 2.1 inç büyüklüğüne küçük ikinci bir ekran yer edinmektedir. Cihazın alt ve üst bölümlerinde de siyah şerit detayları yer almaktadır. Bu siyah şerit detaylarından bir tanesi tasarım sonucu oluştuğu diğerinin ise hoparlör çıkışı olduğu tahmin edilmektedir.

Cihazın sağ tarafında ses butonlarının yer aldığını görürken, sol tarafa göz attığımız da telefona takılan modülleri çıkarmaya yarayan aracıların olduğu dikkatimizi çekiyor.

Telefonun en dikkat çekici olacak olan özelliği ise tabiki de çift ön kamera ve de çift arka kamera sahibi olması oluyor. Bunlara ek olarak da cihazın Quad HD ekran çözünürlüğüne sahip ve Snapdragon 820 işlemcisini kullandığı da, internete sızan bilgiler arasında yerini almaktadır.