Nasıl Yapılır?

Cihazınızın Açılış Ekranını Watch Dogs Yapın!

Merhabalar. Eğer sizde Android telefonunuzun veya tabletinizin standart açılış ekranından bıktıysanız Watch Dogs boot animation tam size göre.

Boot animation nedir önce ondan biraz bahsedeyim. Cihazınızın açılış ekranına boot ekranı diyoruz. Eğer hiçbir değişiklik yapmadıksanız boot ekranınızın animasyonu stok (cihazınızın kendine has olan) animasyondur. Watch Dogs temalı bu boot animasyonunu yüklerseniz cihazınızın açılışı daha estetik bir hale gelecektir.

Bu animasyonu yüklemek için cihazınızın rootlu olması gerekli. Akabinden aşağıdaki linkten animasyon dosyamızı indiriyoruz ve cihazımızı kapatıyoruz. Daha sonra cihazımızın güç tuşu + ses açma (cihaza göre değişiklik gösterebilir) tuşuna  aynı anda basarak recovery moduna giriyoruz. Burada ses açma ve kısma tuşları ile yukarı aşağı gidip doğru seçenekleri seçip animasyonumuzu yükleyeceğiz. Bunun için öncelikle install zip from sdcard > choose zip from sdcard ‘a giriyoruz. Buradan indirdiğimiz zip uzantılı animasyon dosyamızı seçip yüklüyoruz. Cihazımızı açtığımızda ise boot ekranı değişmiş oluyor. Tebrikler, artık bir heçkırsınız!

Çok yakında videolu bir anlatım yapacağım. Anlamadığınız bir nokta, sorun veya sorunuz varsa çekinmeden sorabilirsiniz. Biz her daim buradayız!

Watch Dogs Boot Animation İndir (Google Drive üzerinden)