Android Haberleri

Anroid Kullanıcıları İçin YouTube Yeniliği

Anroid Kullanıcıları İçin YouTube Yeniliği
Anroid cihaz kullanıcılarını uzun bir süredir rahatsız eden konu YouTube üzerinden müzik dinlerken başka uygulamalara giriş yapamamalarıydı. Bundan böyle YouTube üzerinden müzik dinlerken kullanıcıların başka işlerini de yapabileceği açıklandı.
Eskiden YouTube’da video izlerken aynı anda başka şeyler ile uğraşmak imkansızdı. YouTube’un mobil arayüzü çok başarılı olsa da ne yazık ki böyle bir durum söz konusuydu. Fakat gerçekleşen son yenilik ile bu durum da bundan böyle artık geçmişte kaldı. Bundan böyle anroid kullanıcılarının YouTube’da video izlerken aynı anda başka uygulamalara da giriş yapabileceği ve diğer işlerini de halledebileceği öğrenildi.
FlyTube adı verilen yeni bir araç sayesinde Youtube ile ilgili bu sorun tarihe karıştı. Bahsedilen sorunda; mobil cihazda YouTube’da bir video izlerken başka bir uygulamayı açmak imkansızdı. Fakat FlyTube sayesinde YouTube’da izlenen video başka bir uygulama açıldığında konuşma balonuna benzer şekilde üst tarafta yer almaktadır. FlyTube adı verilen bu yeniliğin anroid cihaz kullanıcıları için büyük ölçüde bir yenilik olduğunu söylemek mümkündür.