Android Uygulama İnceleme

Android’in En Hızlı Galeri Uygulaması

Android cihazlarınızdaki bir kaplumbağa kadar yavaş ve bir kamyon kadar ağır galeri uygulamanızdan bıktınız mı? O zaman QuickPic Gallery ile tanışın. Pratik, hızlı ve stabil olan bu galeri uygulamasıyla, gelin neler yapabileceğimize bir bakalım.

Tema desteği ile kendi tarzınız olanı seçebilir, galeri uygulamanızı kendinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Materyal tasarımıyla QuickPic Gallery kendine çok hoş bir görünüm katmış. Diğer galeri uygulamalarına nazaran taşıma, kesme, yeni klasör oluşturma, yeniden isimlendirme vb. işlemleri yapmak oldukça pratik ve bir o kadar da hızlı. Ayrıca Quickpic Gallery cihazınızdaki tüm fotoğrafları önbelleğine alıyor. Bu sayede fotoğraflarınıza bakarken fotoğrafların iki saat yüklenmesini beklemiyorsunuz.

quickpicandrohaber

Quickpic Gallery uygulamasının bulut desteği de var. Google Drive, OneDrive, Yandex Disk, Dropbox gibi bulut depolamalarının yanı sıra kendine has CM Cloud adında bulut depolaması var. CM Cloud’u arkadaşlarınıza tavsiye ederek 1 TB’a kadar depolama alanı kazanabiliyorsunuz. Bu da Quickpic Gallery’nin diğer bir artısı.

Wifi Transfer özelliği ile istediğiniz zaman wifi üzerinden fotoğraf veya videolarınızı son hız gönderebiliyorsunuz. Ayrıca otomatik yedekleme özelliği ile Quickpic Gallery’nin, her çektiğiniz fotoğraf veya videoyu otomatik olarak bulutunuza yüklemesini sağlayabilirsiniz.

Sonuç olarak Quickpic Gallery oldukça başarılı bir uygulama. Google Play’den ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulamanın içerisinde şu ana kadar hiç reklam görmemiş olmamda beni bi’ hayli etkiledi. Pratik, hızlı, stabil, son derece kişiselleştirilebilir ve daha bir çok özelliği ile Quickpic Gallery’i kullanmanızı tavsiye ediyoruz!

Uygulamanın Google Play adresine gitmek için tıklayın.