Genel

Android Zombi Killer Oyun Hilesi

Android Zombi Killer Oyun Hilesi
Android işletim sistemine sahip telefonlar için, Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Zombi Killer oyunu can sıkıntısına birebir gelen heyecanlı bir oyun. Oyunun isminden de anlaşılacağı gibi oyunun amacı sıra ile sürekli size saldırmak için gelen zombileri öldürmek.Oyunda kullanılan dil İngilizce, fakat hiç İngilizce bilmeyenlerin bile rahatlıkla oynayabileceği bir aksiyon oyunu. Italy Games bünyesinde geliştirilen Zombi Killer, 25 Temmuz 2014 yılında piyasaya girmiştir. Telefonlarınızda sadece 11 mb. Lık bir yer kaplayan Zombi Killer oyunu, buna rağmen harika görüntülere ve ses efektlerine sahip.
Oyunun hikayesi ise enteresan. 2048 yılında dünyada T virüsü denilen ve insanları zombiye çeviren bir virüs yayılır ve insan nüfusu azalır. İnsan ırkının varlığı tehlike altındadır. Bu nedenle oyuncuların görevi zombileri öldürüp, dünyayı kurtarmaktır. Oyunda oyuncular her haritadaki görevleri yerine getirerek, karşılığında para kazanıyor. Kazanılan paralar ile yeni ve daha güçlü atış mekanizmasına sahip silahlar ve zombileri öldürmeyi kolaylaştıracak engel, barikat, patlayıcılar gibi donanımlar alınabiliyor.

Zombi Killer kolay bir oyun değil. İlk bölümlerde zombiler için silahlar yetersiz kalıyor ve görevleri yerine getirebilmek epey zorluyor. Bölümlerde ilerledikçe de oyuncuyu öldürmek ve yemek için gelen zombi sayısı ve hızları artıyor. Ve her haritanın son görevinde patron olarak isimlendirilen kalabalık bir zombi grubunun arkasından hızla gelen dev bir zombi var ve öldürmek oldukça zor. Stratejik düşünerek kazanılan paralar dikkatli harcandığında, yeni silah almak için acele edilmediğinde çok keyif alabileceğiniz bir oyun.