Android Haberleri Android Uygulama Genel

Android İçin En İyi Kilit Ekranı Uygulamaları

Android İçin En İyi Kilit Ekranı Uygulamaları

Android genel anlamda en iyi kişileştirilebilir sistemler arasında yer alır ve çok başarı kilit ekranı vardır. Fakat herkeste aynı kilit ekranı olması sizleri birazcık farklılık duygusuna itebilir. Bu farklılığa sahip olabilmek için ise bazı uygulamalar kullanmaktasınız. Bunun için android için en iyi kilit ekranı uygulamaları adlı makalemizi incelemenizi tavsiye ediyoruz.

1-) GoLocker

Androidin en iyi tema oluşturucularından biri olan GoLauncher tarafından oluşturulan GoLocker kullanıcılarına çok şık bir kilit ekranı sunuyor. Kullanımı hoş ve şık olan bu kilit ekranına ulaşmak için ise playstoredangolocker uygulamasını indirmeniz yeterli. Aynı zamanda bu temada kilit ekranınız için yüzlerce seçenek de bulabilirsiniz.

2-) HoloLocker

Android telefona sahip olsanız bile orjinalandroid sürümlerinin kilit ekranını kullanmamış olabilirsiniz. Çünkü Samsung , Lg , Sony gibi mobil ürün üreticileri kendilerine ait ara yüz ve kilit ekranı kullanmakta. Orjinalandroid kilit ekranı kullanmak istiyorsanız hololocker adlı uygulamayı indirebilir ve jellybean kilit ekranı kullanabilirsiniz.

3-) Locker Master

Cep telefonunuzun kilit ekranı alanında daha güzel daha hoş ve daha heyecanlı bir görünüm istiyor daha kaliteli alanlara sahip olmak istiyorsanız lockermaster adlı uygulamayı kullanmalısınız. Bu sayede daha heyecanlı ve efektli bir kilit ekranı arıyorsanız bu uygulama tam sizin istediğiniz türden.