Android Haberleri Android Uygulama

Android İçin Akıllı Müzik Uygulamaları

Android İçin Akıllı Müzik Uygulamaları

Android cihaz kullanıyorsunuz ve aynı zamanda da müzik dinlemeyi çok seviyorsunuz. Ama android telefonunuzun size sağlamış olduğu mp3 çalar programını da gerek ara yüz olarak gerek de kullanım açısından sevmiyorsunuz. Bu yüzden telefonunuzda müzik dinlemekten vazgeçmenize gerek yok. Sizler için hazırlamış olduğumuz android için akıllı müzik uygulamaları adlı makalemizi incelemeniz yeterli..

1-) SPOTİFY MUSİC

Spotifymüsic uygulaması hem online hem de offline olarak kullanabileceğiniz bir program. Spotify sayesinde hem çevrimiçi müzik listeleri oluşturabilir hem de beğendiğiniz müzikleri offline olarak dinleyebilirsiniz.

2-) POWERAMP

Poweramp müzik uygulaması android telefonlarımız için kullanabileceğimiz müzik programlarından en iyilerinden diyebiliriz. Aynı zamanda equalizer ayar sistemine de sahip olan bu program müziklerinizi dinleyebilmeniz için sizlere çok şık bir tasarım sunmaktadır. Aynı zamanda bu programda albüm veya sanatçı bilgilerine göre sıralama yapmanız gerekmiyor. Bunun için bilgisayardan istediğiniz gibi klasör oluşturmanız yeterli.

3-) SHAZAM

Çok fazla radyo dinliyorsunuz ve çok da müzik beğeniyorsunuz. Fakat beğendiğiniz müziklerin isimlerini öğrenmek zor olabiliyor. Bunun için artık dert etmenize gerek yok. Çünkü shazam sizi bu dertten kurtaracak…Shazam dinlediğiniz müziklerin tüm bilgilerini karşınıza sermekte…

4-) MUSİXMATCH

Müsixmatch adlı uygulama da android platformlar için oluşturulan müzik programlarından en akıllılarından.. Çünkü bu uygulama dinlediğiniz şarkıların sözlerini sizlerin önüne sermekte ve senkronizasyon yapmakta. Bu sayede hem şarkı sözlerine ulaşabilir hem de müzikleri koruma altına alabilirsiniz..