Liste

Android En İyi Hayatta Kalma Oyunları

Merhaba değerli AndroHaber takipçileri. Sitemizdeki ilk listeyi Android’in en iyi hayatta kalma oyunlarından oluşturalım dedik ve sizler için güzel bir liste hazırladık. Oyunların hepsi lokum gibi, umarım beğenirsiniz.

5. Thrive Island – Survival

Gerçekçi fizikleriyle standart bir hayatta kalma oyunu. Craft sistemi ile istediğiniz gibi ev, araç gereç inşa edebiliyorsunuz. Oyun içindeki hayvanları öldürüp afiyetle yiyebilirsiniz veya onlar sizi öldürüp afiyetle yer. Google Play’de 8 TL’den satılmakla beraber demosu da mevcut. Ücretli sürüme bu adresten, demosuna ise burdan ulaşabilirsiniz.

thrive1 thrive2


4. WithstandZ – Zombie Survival

İsminden de anlaşılacağı gibi zombilerin ele geçirdiği bir dünyada tek başına yaşam mücadelesi verebileceğiniz bir oyun. Grafikleri listemizde 2. sırada yer alan Minecraft’ı andırıyor. Silah kullanımı, inşa sistemi ve multiplayer seçeneği ile gayet güzel bir oyun. Google Play’de ücretsiz olan bu oyuna bu adresten ulaşabilirsiniz.

withstandz withstandz2


3. Krafteers – Tomb Defenders

Krafteers canavarlarla dolu büyülü bir adada hayatta kalma oyunu. Aynı zamanda gizemli de. İnşa sistemi ile birlikte oyunda hazır yer alan mekanlar oyuna ayrı hava katıyor. Aynı zamanda online da oynanabiliyor. Keyifli bir oyun ve ücretsiz! Google Play üzerinden bu adresten oyuna ulaşabilirsiniz.

krafters1 krafters2


2. Minecraft Pocket Edition

Küçükten büyüğe her yaştan insanın zevkle oynadığı ve efsane bir oyun. Çok fazla anlatmaya gerek yok çünkü Minecraft’ın ne kadar eğlenceli bir oyun olduğunu hepimiz biliyoruz. Oyuna bu adresten ulaşabilirsiniz. Minecraft: Pocket Edition 15 TL’den satılmakta.

mcpe mcpe2


1. This War of Mine

This War of Mine gerek oynanışıyla, gerek hikayesiyle listemizin birincisi olmayı hak ediyor.  Gerçekten muhteşem bir atmosferi var. This War of Mine incelememize bu adresten ulaşabilirsiniz. Oyun Google Play’de 30 TL. Bu adresten oyuna ulaşabilirsiniz.

twom1 twom2

Bu listemizde Android’in en iyi hayatta kalma (survival) oyunlarını listeledik ve böylece ilk listemizin sonuna geldik. Umarız memnun kalmışsınızdır. Darısı yeni listelerin başına…