Android Haberleri Android Uygulama

Akıllı Telefon Ve Bilgisayar Kontrolü

Akıllı Telefon Ve Bilgisayar Kontrolü

Akıllı telefonlar da her iki cihaza uygulama yüklenerek uzaktan bilgisayarımızı kontrol edebiliriz. Ancak bunun tam tersi yapmak isteyeceğiniz durumlar mutlaka olacaktır. Android cihazınız Vysor isimli Chrome web uygulaması ile bilgisayar üzerinden tam olarak kontrol edile biliniyor. Bunun için ne yapmalıdır.

ygulama sadece android cihazlar için kullanılmaktadır, Ios veya başka cihazlar için destekleme yapılmıyor. Chrome için sunulan Vysor uygulamasını kullanmak için telefonu UBS hatda ayıklama modunda açmanız ve UBS üzerinden bilgisayara bağlanmanız gerekmektedir. Tüm bu işlemleri tamamladıktan sonra, Vysor uygulamasını Android cihazı kontrol etmek için kullanabilişiniz.

Beta aşamasında olmasına rağmen herhangi bir lag durumu yaşatmaz. VysorChrome eklentisi olarak çalışmaktadır. Chrome eklentisi yüklenmesi ve Androiddriver’ınızı bilgisayara kurmanız gerekmektedir. Bu kadar kolay şekilde kullanım sağlayan Vysor direkt olarak android ekranınızı bilgisayara vermekte ve her türlü android cihazınızda yapılaçak işlemleri yapmaktadır. Bu işlemler yapılması sırasında herhangi bir kasma ve donma asla yaşanmaz. Bu uygulama ile telefonunuzun ekranı olduğu gibi bilgisayar monitöründe görülebilmektedir. Telefondaki bütün fonksiyonları bilgisayardan mouse yardımı ile kullanabilir ve klavye yardımı ile yazı yazabilirsiniz.

Ancak hatırlatmakta fayda gördüğümüz bir detay var. Cihazınızı bağlamadan önce Geliştirici seçeneklerinden UBS Hata Ayıklama seçeneği mutlaka aktif edilmelidir. Bu işlem sonrası Vysordışnda başka bir program yüklemenize gerek kalmadanAndroid cihazınızı bilgisayarınızdan kontrol edebilirsiniz. Teknoloji ve yazılım uygulamaları ile hayatı kolaylaştırmak ve eğlenceli bir kullanım gerçekten mümkündür. Tapılması gereken Chrome eklentili vysor kullanmaktır.