İnceleme

Akıllı Telefom Nasıl PSP Yapılır ?

Bu makalemiz de sizler adına çok özel bir uygulamanın tanıtımını yapacağız. PPSSPP isimli olan bu uygulama sayesinde artık PSP oyunlarını, telefonunuz biraz da güçlü ise her türlü oynayabileceksiniz.Aklınıza gelen her türlü oyun PSP üzerinden değil, akıllı telefonunuz üzerinden sizlere aynı kaliteden sunulacak…

PPSSPP uygulaması, yukarıda da zikrettiğimiz üzere sizlere PSP oyunlarını oynama imkanı veren bir yararlı uygulamadır. Bu uygulama sayesinde oyun keyfiniz yalnızca Google Play Store ile sınırlı kalmayacak ve her türlü oyunları, çeşit çeşit olanları, en ünlüsünü, en keyiflisini telefonunuz muktedir ise oynayabileceksiniz. Daha fazla uzatmadan, hemen Play Store’dan gerekli uygulamanın indirimini cihazınıza yapıyorsunuz. İndirme işlemleri tamamlandığında, normal bir uygulama açar gibi açın ve içine girin. Karşınıza PSP ara yüzünü anımsatan bir sayfa gelecek ve muhtemelen boş olarak bir ekran karşınıza çıkacak. Bu boşluğun ana sebebi, herhangi bir PSP oyununun uygulama içerisinde yer almamasıdır. Sizler bu uygulamayı, vereceğimiz site isimleri yardımı ile dolduracak, oyunlarınızı oynayabileceksiniz.

İstediğiniz türden olan oyunlara ulaşmanızı sağlayan, 4sheared uygulaması sizler adına önemli bir oyun indirme merkezi olabilir. Bu uygulamayı kullanırken bir adet de VPN bağlantısı kullanmanız gerekecektir. Dilerseniz farklı bir oyun indirme merkezi olan ‘’Emuparadise me’’ Google aramasına ulaşabilir, gerekli sekmeler yardımı ile God Of War, Batman, PES, FİFA, Need For Speed ve aklınıza gelebilecek olan en üstün kalite oyunlardan, en basit tasarımlı olan oyunlara kadar her türlüsünü indirebilir, sitelerin içerisinde bulabilirsiniz.

İphone için bu işlemlerin yapılması Jail Break olmadığı sürece zaten imkansız olduğu için herhangi bir açıklama yapmadık. Dileyenler Jail Breal işleminden sonra hemen bu adımları kendileri de izleyerek oyunları oynama şansını yakalayabilirler.