Android Oyun Liste

2016’da Gelecek Olan En İyi 10 Android Oyun!

Yıllar geçtikçe gelişen ve genişleyen oyun dünyasında 2016 yılında Android cihazlar için bomba gibi oyunlar geliyor! Bu listemizde sizlere 2016 yılının en yeni ve en iyi 10 oyununu listeledik. Bakalım 2016’da bizleri neler bekliyormuş…

10. Dragon Fin Soup

Eğer rol yapma oyunlarını seviyorsanız Dragon Fin Soup tam sizlere göre. Geniş çaplı aksiyon dolu hikayesi ile sizleri maceradan maceraya sürükleyecek bu oyun 2016’da bizlerle buluşacak. Eğer RPG oyunlarınıza ilginiz varsa ve birazda İngilizce biliyorsanız oyundan yüksek bir biçimde keyif alacağınız kesin!

dragonfinsoup


8. Raceline CC

Motosiklet severler için harika bir sokak yarışı oyunu! Birincil şahıs bakış açısı ile gerçekçi bir deneyim sınan Raceline CC 2016’da bizlerle.


7. Breakneck

Bu sefer yarışımızı motosiklet ile değil, uzay gemisi ile yapıyoruz! Uzaydaki farklı gezegenlerde, farklı atmosferlerde yapacağımız yarışlar oyuna ayrı bir hava katacak gibi.


6. GT Spirit

Motosikletleri ve uzay gemilerini geçtikten sonra gerçek arabalar ile gerçek yarışa başlayabiliriz. 2016’da gelecek olan oyunlardan bir diğeri ise GT Spirit


5. The Room 3

Android’in en iyi gizem çözme oyunu diyebileceğimiz The Room 2’nin abisi de bu yıl bizlerle buluşacak. Fragmanı oldukça etkileyici. Bakalım oynanışı da bizleri o kadar etkileyecek mi…


4. Assassin’s Creed Chronicles

Assassin’s Creed oyunlarına mobil cihazlarda hasret kaldığımız gerçeğini birazcık değiştirebilecek bir oyun olan Chronicles,  fizikleri, animasyonları ve oynanışı ile 2016’da bu hasreti bitirmeye geliyor!


3. Eisen Horn : XENOS

Modern Wildblood diyebileceğimiz bu aksiyon dolu oyun gerçekten Android’de ihtiyaç duyduğumuz oyunlardan.. Fragmanı izleyince ne demek istediğimi eminim anlayacaksınız. Bakalım Pixel Hero Games bizlere nasıl bir oyun sunacak.


2. Lords of the Fallen

Geliyor gönlümün efendisi! Lords of the Fallen’ı PC sürümünden biliyoruz fakat 2016’da gelecek olan Android sürümü bizleri kendine bağımlı edecek gibi. Bu muazzam oyunun şu anda yayınlanmış bir fragmanı yok fakat IGN haberlerinde oyunun içinden görüntüler görebiliyoruz.


1. Titanfall

2014 yılında PC ve Xbox’a çıkıp büyük etki yaratan fps oyunu Titanfall 2016’da Android telefonumuzu bir Titana çevirmeye geliyor! Ücretsiz olacak olan bu oyunun da şuana kadar yayınlanmış bir fragmanı yok fakat PC sürümünden oyunun ne denli güzel olduğunu anlayabiliriz. Bakalım Respawn Entertainment, PC sürümündeki bu aksiyonu Android’e taşıyabilecek mi